Psycholog Dziecięcy Łódź

Home » Psycholog Dziecięcy Łódź

Ogólnopolskie Centrum Profilaktyki i Terapii Piotra Kuraś w Łodzi to miejsce, które troszczy się o zdrowie psychiczne najmłodszych i wspiera ich oferując usługę – psycholog dziecięcy w Łodzi. W ramach naszej kompleksowej oferty, szczególne miejsce zajmuje psycholog dziecięcy, specjalizujący się w pracy z dziećmi i młodzieżą, którego głównym celem jest zapewnienie wsparcia oraz odpowiedniej pomocy psychologicznej dla najmłodszych pacjentów i ich rodzin.

Nasi psycholodzy dziecięcy są wybitnymi specjalistami z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi w różnym wieku oraz ich rodzicami. Posiadają oni nie tylko solidne wykształcenie w dziedzinie psychologii dziecięcej, ale także umiejętność budowania zaufania i empatii, które są kluczowe w pracy z małymi pacjentami.

W naszym Centrum Psychologii w Łodzi psychologowie dziecięcy podejmują się różnorodnych problemów i trudności, z którymi mogą borykać się dzieci i młodzież. Mogą to być problemy emocjonalne, takie jak lęki, depresja, trudności w radzeniu sobie z emocjami czy zaburzenia zachowania. Mogą to być również trudności szkolne, problemy w relacjach z rówieśnikami czy trudności adaptacyjne. Bez względu na naturę problemu, nasi psycholodzy dziecięcy podejmują się zadania z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

 W naszym Centrum Psychologicznym w Łodzi  stawiamy na indywidualne podejście do każdego dziecka i jego rodziny, szanując ich wyjątkowość i różnorodność. Dążymy do tego, aby każde dziecko czuło się bezpieczne, zrozumiane i wsparci przez nasz zespół terapeutyczny.

Zapraszamy więc wszystkie rodziny poszukujące wsparcia psychologicznego dla swoich dzieci do skorzystania z naszej oferty w Ogólnopolskim Centrum Profilaktyki i Terapii Piotra Kuraś w Łodzi.


Rejestracja online lub telefonicznie od poniedziałku do piątku po godz. 15:00 pod numerem telefonu: 535 880 808

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij