Idea

Home » Idea

Ogólnopolskie Centrum Profilaktyki jako idea narodziło się podczas pracy i praktyki terapeutycznej. Zamysł przedsięwzięcia powstał podczas pracy z ludźmi, którzy pogubili się w swoim życiu, przysparzając sobie i swojemu otoczeniu wiele problemów. Podczas terapii i chęci pomocy tym ludziom zrodził się pomysł, by podjąć działania profilaktyczne.

Takie postępowanie pozwoli uchronić wiele ludzi przed tragicznymi w skutkach niewłaściwymi decyzjami. Terapia to ostateczność, jednak o część z tych ludzi można zatroszczyć się wcześniej, poprzez odpowiednią profilaktykę. Wspieramy działania prewencyjne poprzez różnorodną i wielotematyczną działalność szkoleniową, wprowadzając nowoczesne i ciekawe warsztaty zajęciowe.

W naszej pracy nieustannie poszukujemy nowych form przekazu, chcąc dotrzeć do jak największej grupy osób potrzebujących. Naszym celem nadrzędnym jest troska i dbałość o drugiego człowieka, dając mu perspektywę zdrowego, lepszego życia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij